Torņa pulksteņi

Torņa pulksteņi informē par laiku ne tikai vizuāli, bet arī ar zvanu skaņām vai zvanu melodiju. Agrāk pulksteņi torņos bija neatņemama klosteru, dievnamu un baznīcu sastāvdaļa, kas kalpoja par varas simbolu. Šodien torņa pulksteņiem jebkurā pilsētā ir vēsturiska vērtība, kas rada svētku noskaņojumu.
Torņa pulksteņi
Piedāvājam:
Pulksteņu ar D 0.5 – 6.0 m izgatavošanu un montāžu. Dizaina un krāsu risinājumu izstrādi. Ciparnīcu noformējumu. Rādītāju (stundu, minūšu, sekunžu) izgatavošanu. Aizsargstiklu uzstādīšanu (ciparnīcām līdz 1.0 m). Ciparnīcu apgaismojumu. Nepieciešamā pulksteņa mehānisma aprēķināšanu. Pulksteņa vadības stacijas ar nepieciešamās komplektācija izgatavošanu. Pulksteņu un precīza laika sistēmas projektēšanu. Servisa apkalpošanu. Restaurācijas darbus. Ciparnīcu atjaunošanu pēc zīmējumiem un fotogrāfijām.
Tehniskais apraksts
Torņa pulksteņu diametri: no 0.5 līdz 7 m un vairāk. Ciparnīcu krāsa: kontrastā ar sienas krāsu. Ciparnīcas noformējums: arābu, romiešu cipari, indeksi un to kombinācija. Rādītāji: klasiskas formas, kontrastā attiecībā pret ciparnīcu. Ciparnīcas aizsargstikls: tikai ciparnīcām līdz 1 m. Ciparnīcas apgaismojums: no iekšpuses, pa kontūru, no ārpuses. Mehānisma izvietojums: aiz ciparnīcas (aiz sienas) pieejamā vietā. Pievads no mehānisma līdz rādītājiem: caur sienu. Mehānisma vārpstu garums: standarta – no 0.1 līdz 1.2 m, lielāks – pēc pasūtījuma.

Torņa pulksteņu piemēri

Cēsis

Cēsis, torņa pulksteņi

Jelgava

Jelgava, torņa pulkstenis

Kuldīga

Kuldīga, torņa pulkstenis

Rīga

Rīga, torņa pulkstenis

Vecrīga

Vecrīga, torņa pulkstenis

Tukums

Tukums, torņa pulkstenis

Ventspils

Ventspils, torņa pulkstenis
SIA "Laika Stils", Latgales iela 248 D, LV-1063, Rīga, Latvija

tālr.:(371) 29 236 940

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.